close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 4 grudnia 2018

  Polska Organizacja Turystyczna organizuje kolejny konkurs w mediach społecznościowych. Tym razem akcja skierowana jest do Polonii z Wysp Brytyjskich. POT zachęca emigrantów do pokazania ojczyzny swoim znajomym i do dzielenia się swoimi wspomnieniami w serwisie Instagram. Konkurs trwać będzie do 10 grudnia.

  Statystyki mówią, że na świecie żyje nawet 20 mln osób polskiego pochodzenia. Jednym z największych ośrodków polonijnych jest Wielka Brytania. To właśnie dla emigrantów z Wysp została zorganizowana nowa kampania POT. Jej celem jest zachęcenie Polonii do zainteresowania swoich przyjaciół Polską. W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby będące emigrantami w pierwszym pokoleniu, jak i w drugim czy trzecim. Wystarczy, że w mediach społecznościowych dodadzą one wpisy oznaczone trzema hasztagami: #LetThemKnow, #VisitPoland oraz #RevealPoland.

   

  POT nie narzuca uczestnikom konkursu tematyki wpisów. Mogą to być zarówno wrażenia z wakacji spędzonych w Polsce, wspomnienia związane z miejscem pochodzenia przodków czy odniesienia do polskiego dziedzictwa kulturowego przeniesione na obecny kraj zamieszkania.

   

  Ci uczestnicy konkursu, których działania na Instagramie będą cieszyć się największą popularnością, otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł przylecieć do Polski na tydzień wraz z trojgiem znajomych. POT zapewnia przelot w dwie strony na trasie Londyn-Warszawa, przejazd pociągiem do Krakowa oraz hotele w dawnej i obecnej stolicy Polski. Nagrody drugiego stopnia to 25 voucherów na kwotę 100 GBP, które będzie można wydać na przeloty samolotowe. Do wygrania jest także 25 minikamer.

   

  Więcej informacji na stronie: https://revealpoland.poland.travel/

   

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: