close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 14 maja 2019

  Zapraszamy do udziału w XXI Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, która odbędzie się w dniach 15-17 czerwca w Warszawie.

  Celem udziału w Konferencji jest nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie kompetentnej orientacji rynkowej, użytecznej w działaniu praktycznym, wg reguły „postrzegamy globalnie – działamy regionalnie i lokalnie”.

   

  Współdziałająca ze sobą liczna Polonia Gospodarcza – na wszystkich kontynentach i krajowi przedsiębiorcy, to wymiana i współtworzenie innowacyjnych, konkurencyjnych produktów i usług, dostosowanych do różnorodnych rynków. To „partnerstwo dla sukcesu”, to budowanie cywilizacji XXI wieku, otwartej na międzynarodową współpracę.

   

  Udział zapowiedzieli już przedsiębiorcy z USA, Indonezji, Afryki Płd., Wietnamu, Indii, Belgii, Szwecji, Ukrainy, Bułgarii, Czech, Niemiec, Włoch, Gruzji, Mołdawii, Paragwaju, Litwy, Białorusi i Łotwy - razem przewidujemy przedstawicieli z 30 krajów świata.

   

  Tradycyjnie organizatorzy zaprosili władze państwowe oraz Samorząd Mazowsza i Stolicy, przedsiębiorców miejscowych i z kraju.

   

   

  Konferencję usytuowano w centrum Warszawy, przy brzegu Wisły, w nowoczesnym obiekcie konferencyjnym MS Mermaid - architekturą nawiązującym do symboli wody i fal, planujemy także wyjazd do Żelazowej Woli – miejsca urodzenia Fryderyka Chopina.

   

   

  Koszt – opłata rejestracyjna za udział w Konferencji i wydarzeniach towarzyszących 550 PLN a hotel IBIS dla uczestników od 120 PLN/dobę.

   

   

  Organizatorzy proszą o powiadomienie o zamiarze ew. wystąpienia (w celu umieszczenia Państwa  w programie) - na adres prezes@fundacjapolonia.pl lub biuro@fundacjapolonia.pl.

   

  Do rejestracji zapraszamy na stronę internetową: www.konferencjapolonii.pl.

   

  Źródło: Fundacja Polonia

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: